در حال بارگذاری...
در حال بارگذاری...

در حال بارگذاری...
واحد نقلیه بهداشت و درمان صنعت نفت ماهشهر در اقدامی جالب و نو و بمنظور استفاده بهتر از اوقاتی که کارکنان در سرویسهای ایاب و ذهاب به سر می برند، اقدام به تهیه مجلات و نشریات پرتیراژ کشور و قرار دادن آنها در خودروهای استیجاری کرد.
26 آبان 1394
کمیته ویژه مدیریت بحران جهت آمادگی و مقابله با تغییرات ناگهانی هوا و احتمال بارش زیاد باران و کاهش دما با حضور سرپرست بهداشت و درمان صنعت نفت ماهشهر تشکیل گردید.
25 آبان 1394
پایگاه اطلاع رسانی بهداشت و درمان صنعت نفت ماهشهر مصاحبه ای با محمود امیری فر نایب قهرمان مسابقات بین المللی کیک بوکسینگ در کشور آذربایجان – باکو انجام داده است که مشروح آن را در ذیل می خوانید :
20 آبان 1394
بمناسبت هفته پدافند غیر عامل و بدنبال رونمایی از برنامه مدون مدیریت بحران درمانگاههای منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی و عملکرد مناسب بهداشت و درمان طبق برنامه تدوین شده در مانور "محرم" که در منطقه ویژه با سناریوی نشت مواد شیمیایی و با جضور رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور برگزار گردید، سرپرست بهداشت و درمان صنعت نفت ماهشهر از دست اندرکاران تدوین و اجرای برنامه مذکور قدردانی کرد.
19 آبان 1394
بمناسبت 17 آبانماه برابر با 8 نوامبر سالروز کشف اشعه x که به روز بزرگداشت رادیولوژی نامگذاری شده است، طی مراسمی که در سالن همایش های بیمارستان صنایع پتروشیمی ماهشهر برگزار گردید، از زحمات کارکنان شاغل در بخش رادیولوژی، سونوگرافی و CT اسکن تقدیر بعمل آمد
18 آبان 1394
یکدوره مسابقات دارت بانوان باحضور تیم های مناطق نوزده گانه سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت، با همکاری انجمن دارت و به میزبانی بهداشت و درمان صنعت نفت گیلان در شهرستان رشت برگزار گردید.
17 آبان 1394
کلمه Radiology در دانش امروزی بشر فراگیرنده رشته های بسیاری است که بر پایه ی آثار پرتو های یونساز گوناگون قرار دارد . رادیولوژی پزشکی بر مبنای کاربرد پرتو های یونساز برای تشخیص بیماری ها و یا درمان آنها می باشد ما در اینجا تنها در باره رادیولوژی پزشکی واقعی یعنی آنچه که با استفاده از پروتوی X یا رنتگن به اشکال گوناگون برای تشخیص و درمان در پزشکی ، انجام می گیرد صحبت می کنیم.
17 آبان 1394
16 آبان 1394
همزمان با ایام شهادت سید و سالار شهیدان و همگام با صنایع پتروشیمی ماهشهر ، مانور "محرم" در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ماهشهر برگزار گردید.
16 آبان 1394
واحد بهداشت روان بمناسبت هفته بهداشت روان کارگاه آموزشی، مسابقه و فعالیتهای تبلیغاتی متنوعی را برگزار نمود.
16 آبان 1394
چهارشنبه , 4 آذر 1394 ق.ظ


نظر شما در مورد سایت بهداشت ودرمان صنعت نفت ماهشهر چیست؟

وضعیت کنونی: نسبتا صاف
12 ° C :دمای هوا

پیش بینی فردا: صاف
حداقل دما:10 حداکثر دما:25

شعار سال 94سزارینتماس با ماانتخاب کارمند با اخلاقراهنمای تلفن