در حال بارگذاری...
در حال بارگذاری...

 • برگزاری مراسم بزرگداشت روز جهانی فیزیوتراپی

  بمناسبت دوم مردادماه روز جهانی فیزیوتراپی، طی مراسمی که در سالن همایش بیمارستان صنایع پتروشیمی برگزار گردید از همکاران فیزیوتراپیست شاغل در بهداشت و درمان صنعت نفت ماهشهر تجلیل به عمل آمد.

 • مقاله اثرات آلودگی صوتی برروی پرسنل درمانی و بیماران

  بسیاری از بیمارستانها و مراکز درمانی در معرض آلودگی صوتی قرار دارند. تحقیقات انجام شده در این زمینه نشان دهنده ی مشکلات فراوان با منشاء صوتی است که از جمله آنها میتوان به: فشار خون بالا و افزایش ضربان قلب، افزایش خطاها و اشتباهات پرسنل در انجام وظایف محوله و فقدان دستورالعمل و استاندارد در زمینه میزان صدای کلامی در اتاق های بستری بیماران اشاره نمود. بنابراین میتوان بیان نمود که آلودگی صوتی یکی از فاکتورهای موثر بر فرسودگی شغلی پرسنل درمانی و دارای پیامدهای منفی برای بیماران است.

 • برگزاری کمیته بهبود کیفیت در بهداشت و درمان ماهشهر

  کمیته بهبود کیفیت با شرکت فعال اعضای این کمیته و با حضور سرپرست بهداشت و درمان صنعت نفت ماهشهر در سالن همایش های بیمارستان صنایع پتروشیمی برگزار گردید.

 • شناسایی و ارزیابی ریسکهای خطر و جنبه های زیست محیطی در بهداشت و درمان صنعت نفت ماهشهر

  در راستای استقرار سیستم HSE-MS و بعنوان یکی از فعالیتهای اصلی واحد سلامت کار و HSE ، شناسایی و ارزیابی ریسکهای خطر و نیز جنبه های زیست محیطی در بهداشت و درمان صنعت نفت ماهشهر انجام گردید.

در حال بارگذاری...
طی مراسمی، قرعه کشی مسابقه برنامه ریزی که توسط واحد برنامه ریزی بهداشت و درمان صنعت نفت ماهشهر برپا گردیده بود در سالن غذاخوری بیمارستان صنایع پتروشیمی برگزار گردید.
13 تير 1394
گزارش ، تحلیل و آنالیز معاینات دوره ای طب کار کارکنان شرکتهای تحت پوشش بهداشت و درمان نفت ماهشهر در سال 1393 تهیه و در اختیار شرکتهای پتروشیمی منطقه قرار گرفت .
10 تير 1394
یکدوره کلاس آموزشی "مدیریت دانش" در طی دو روز توسط واحد آموزش، مطالعات و تحقیقات، جهت مدیران، معاونین و مسئولین بهداشت و درمان صنعت نفت ماهشهر برگزار گردید.
8 تير 1394
جهت تکریم هرچه بهتر ارباب رجوع و بمنظور فراهم آوردن محیطی شاد و دلپذیر برای کودکان عزیز و دلبندی که در بخش اطفال بستری می شوند....
8 تير 1394
طی حکمی از سوی دکتر عباس زارع سرپرست بهداشت و درمان صنعت نفت ماهشهر، دکتر لاله عویدزاده ، به عنوان سرپرست درمان غیرمستقیم و امور بیمه گری منصوب شد.
30 خرداد 1394
مقاله روزه داری و کاهش وزن ارائه شده توسط دکتر مسعود نصارپور دکترای داروسازی بهداشت و درمان صنعت نفت ماهشهر
30 خرداد 1394
خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) با سیف اله شریفی فیزیوتراپیست و از همکاران با سابقه در واحد فیزیوتراپی گفتگویی انجام داده است که مشروح آن را در ذیل می خوانید:
25 خرداد 1394
به خواست پروردگار و به دستان پزشکان حاذق و پرسنل زحمتکش و پرتلاش بخش ICU بیمارستان صنایع پتروشیمی جان بیماری دیگر از مرگ حتمی نجات یافت و دل خانواده او شاد گردید.
18 خرداد 1394
هر سال ۵ JUNE برابر با ۱۵ خرداد در سراسر جهان با عنوان روز جهانی محیط زیست گرامی داشته می‌شود. تاریخچه روز جهانی محیط زیست به سال ۱۹۷۲ بر می‌گردد. در آن سال برای اولین بار، سازمان ملل متحد کنفرانسی را با موضوع انسان و محیط زیست در شهر استکهلم سوئد برگزار کرد. همزمان با برپایی این کنفرانس، مجمع عمومی سازمان ملل قطعنامه‌ای را تصویب کرد که منجر به تشکیل UNEP)برنامه محیط زیست سازمان ملل) شد.
17 خرداد 1394
به خواست پروردگار و به دستان پزشکان حاذق و پرسنل زحمتکش و پرتلاش اورژانس درمانگاه خانواده شهید بهشتی ماهشهر جان بیماری دیگر از مرگ حتمی نجات یافت و دل خانواده او شاد گردید.
12 خرداد 1394
شنبه , 10 امرداد 1394 ق.ظ


نظر شما در مورد سایت بهداشت ودرمان صنعت نفت ماهشهر چیست؟

وضعیت کنونی: نسبتا صاف
33 ° C :دمای هوا

پیش بینی فردا: آفتابی
حداقل دما:30 حداکثر دما:46

شعار سال 94سزارینتماس با ما