در حال بارگذاری...
در حال بارگذاری...

در حال بارگذاری...
سومین نشست رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت ماهشهر و مسئولین با کارکنان در سالن آمفی تاتر بیمارستان صنایع پتروشیمی برگزار گردید.
31 شهريور 1394
دکتر عباس زارع سرپرست بهداشت و درمان ماهشهر با مهندس یزدانی مدیرعامل سازمان منطقه ویژه دیدار و گفتگو کرد.
29 شهريور 1394
در سال تحصیلی جاری دو نفر از فرزندان کارکنان بهداشت و درمان ماهشهر در رشته های پزشکی و دندانپزشکی دانشگاه جندی شاپور پذیرفته شده اند .
29 شهريور 1394
دانش آموزان ممتاز بهداشت و درمان صنعت نفت ماهشهر در مقاطع راهنمایی، دبیرستان، پیش دانشگاهی و دانشگاه به همراه فرزندان کارکنان پتروشیمی مارون به اردوی تابستانی در رامسر اعزام شدند.
25 شهريور 1394
بمناسبت پنجم شهریورماه روز بزرگداشت محمدابن زکریای رازی و روز داروسازی طی مراسمی که در سالن آموزش بهداشت درمانگاه شهید بهشتی ماهشهر برگزار گردید، از داروسازان و همکاران شاغل در واحد خدمات دارویی بهداشت و درمان صنعت نفت ماهشهر تجلیل به عمل آمد.
15 شهريور 1394
در ادامه ممیزی استاندارد های اعتبار بخشی بیمارستانی، امروز ممیزی واحد امور مالی با حضور کارشناسان دانشکده علوم پزشکی آبادان در سالن همایش های بیمارستان صنایع پتروشیمی برگزار شد.
15 شهريور 1394
مقاله ای از خسرو دریالعل کارشناس ارشد محیط زیست بهداشت و درمان صنعت نفت ماهشهر
11 شهريور 1394
کتابخانه دیجیتالی رفرنس های علوم پزشکی در بیمارستان صنایع پتروشیمی ماهشهر راه اندازی گردید.
11 شهريور 1394
به خواست پروردگار و به دستان پزشکان حاذق و پرسنل زحمتکش و پرتلاش اورژانس بیمارستان صنایع پتروشیمی ماهشهر جان بیماری دیگر از مرگ حتمی نجات یافت و شادی را به خانواده او هدیه دادند.
11 شهريور 1394
به خواست پروردگار و به دستان پزشکان حاذق و پرسنل زحمتکش و پرتلاش بیمارستان صنایع پتروشیمی ماهشهر جان بیماری دیگر از مرگ حتمی نجات یافت و شادی را به خانواده او هدیه دادند.
10 شهريور 1394
چهار شنبه , 16 مهر 1394 ب.ظ


نظر شما در مورد سایت بهداشت ودرمان صنعت نفت ماهشهر چیست؟

وضعیت کنونی: صاف تا قسمتی ابری
31 ° C :دمای هوا

پیش بینی فردا: صاف
حداقل دما:26 حداکثر دما:37

شعار سال 94سزارینتماس با مامسابقه نقاشی طرح نفسکنفرانس آموزشی پیشگیری و درمان کمردرد