در حال بارگذاری...
در حال بارگذاری...

در حال بارگذاری...
تعدادی از مسئولین شرکتهای پتروشیمی رازی و بندرامام با حضور در بیمارستان صنایع پتروشیمی مراتب تبریک خود را بمناسبت روز پزشک ابلاغ نمودند.
3 شهريور 1394
1 شهريور 1394
28 امرداد 1394
28 امرداد 1394
طی حکمی از سوی حسن قشقایی رئیس خدمات پشتیبانی بهداشت و درمان صنعت نفت ماهشهر، سید حجت اله صادقیان به عنوان سرپرست آموزش منصوب شد.
18 امرداد 1394
بمناسبت دوم مردادماه روز جهانی فیزیوتراپی، طی مراسمی که در سالن همایش بیمارستان صنایع پتروشیمی برگزار گردید از همکاران فیزیوتراپیست شاغل در بهداشت و درمان صنعت نفت ماهشهر تجلیل به عمل آمد.
3 امرداد 1394
بسیاری از بیمارستانها و مراکز درمانی در معرض آلودگی صوتی قرار دارند. تحقیقات انجام شده در این زمینه نشان دهنده ی مشکلات فراوان با منشاء صوتی است که از جمله آنها میتوان به: فشار خون بالا و افزایش ضربان قلب، افزایش خطاها و اشتباهات پرسنل در انجام وظایف محوله و فقدان دستورالعمل و استاندارد در زمینه میزان صدای کلامی در اتاق های بستری بیماران اشاره نمود. بنابراین میتوان بیان نمود که آلودگی صوتی یکی از فاکتورهای موثر بر فرسودگی شغلی پرسنل درمانی و دارای پیامدهای منفی برای بیماران است.
29 تير 1394
کمیته بهبود کیفیت با شرکت فعال اعضای این کمیته و با حضور سرپرست بهداشت و درمان صنعت نفت ماهشهر در سالن همایش های بیمارستان صنایع پتروشیمی برگزار گردید.
24 تير 1394
در راستای استقرار سیستم HSE-MS و بعنوان یکی از فعالیتهای اصلی واحد سلامت کار و HSE ، شناسایی و ارزیابی ریسکهای خطر و نیز جنبه های زیست محیطی در بهداشت و درمان صنعت نفت ماهشهر انجام گردید.
21 تير 1394
طی مراسمی، قرعه کشی مسابقه برنامه ریزی که توسط واحد برنامه ریزی بهداشت و درمان صنعت نفت ماهشهر برپا گردیده بود در سالن غذاخوری بیمارستان صنایع پتروشیمی برگزار گردید.
13 تير 1394
جمعه , 6 شهريور 1394 ب.ظ


نظر شما در مورد سایت بهداشت ودرمان صنعت نفت ماهشهر چیست؟

وضعیت کنونی: صاف
40 ° C :دمای هوا

پیش بینی فردا: صاف
حداقل دما:33 حداکثر دما:47

شعار سال 94سزارینتماس با ماجلسه پرسش و پاسخهفته دولت