نسخه قدیم سال تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین

امروز پنج شنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱ ۱۳:۵۸
 

اخبار

حضور فعال بهداشت و درمان صنعت نفت ماهشهر در برگزاری اردوهای جهادی پزشکی به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس

اردوهای جهادی ویزیت و داروی رایگان بهداشت ودرمان صنعت نفت ماهشهر با مشارکت بسیج جامعه پزشکی و بسیج عشایر شهرستان بمناسبت هفته دفاع مقدس در سطح شهرستان ماهشهربرگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بهداشت ودرمان صنعت نفت ماهشهر : بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، بهداشت و درمان صنعت نفت ماهشهر در راستای اجرای مسئولیتهای اجتماعی و کمک به مردم شریف مناطق کم برخوردار، با مشارکت بسیج جامعه پزشکی و بسیج عشایر شهرستان ماهشهر اقدام به برگزاری اردوهای جهادی ویزیت و داروی رایگان نمود.این طرح ها با حضور پزشک عمومی و پزشک متخصص زنان، داخلی ، اطفال و همچنین متخصص تغذیه و ارائه خدمات پرستاری،  در هفته دفاع مقدس در محل درمانگاه شهید سردار سلیمانی و روستای هشچه سفلی اجرا گردید.

دکتر امیرپور رییس بیمارستان و فرمانده پایگاه بسیج بهداشت و درمان صنعت نفت ماهشهر در حاشیه این اردوی جهادی در گفتگو با روابط عمومی گفت: پایگاه بسیج بیمارستان با مشارکت بسیج جامعه پزشکی در برگزاری اردوهای جهادی حضور فعال داشته است. وی ادامه داد دو طرح اردوی پزشکی در این هفته اجرا شد که در طرح اول توانستیم به بیش از 80 نفر از ساکنین و توابع شهر چمران ، در سطح پزشک عمومی و متخصص خدمات درمانی ، دارویی رایگان  را ارایه نماییم.

وی افزود: با توجه به حضور دوطلبانه و فعال پرسنل درمان و غیردرمان در این اردوها ، بهداشت و درمان صنعت نفت ماهشهر طرح های جهادی خود را طی برنامه ریزی مدون در قالب برنامه های عملیاتی سالانه طراحی نمود .در این راستا اردوهای جهادی ویزیت و دارو با هدف خدمت‌رسانی به مردم مناطق محروم و تلاش در جهت ارتقای سلامتی همشهریان گرامی تدوین گردیدکه طرح دوم بنام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با همکاری بسیج عشایر در روستای هشچه با ارایه خدمت به بیش از 170 نفر در این هفته اجرایی گردید.

دکتر امیرپور گفت: در این طرح پس از پذیرش و ثبت مشخصات بیماران، تریاژ شامل اندازه گیری فشار، قند خون و تب سنجی انجام گرفت سپس بیماران به پزشکان جهت ویزیت و معاینه هدایت شدند.خدمات پزشکی در سطح عمومی به بیش 140 بیمار و در سطح تخصص زنان قریب به 30 نفر بهمراه دارو رایگان ارایه گردید.

ایشان ادامه داد : با توجه به اینکه برخی بیماران نیازمند ارجاع به رادیولوژی ، سونوگرافی و آزمایشگاه بودند، جهت ارایه خدمات با پوشش مناسب هماهنگی های لازم جهت معرفی و ارجاع این بیماران جهت ادامه درمان به بیمارستان صنایع پتروشیمی ماهشهر در این طرح در نظر گرفته شد.

رییس بیمارستان در راستای برگزاری اردوهای جهادی افزود:توسعه اردوهای جهادی جزو برنامه های آتی بهداشت و درمان صنعت نفت ماهشهر می باشد که امیدوارم بتوانیم در اجرای این رسالت اجتماعی سربلند باشیم و هموراه تلاش می کنیم در راستای اجرای مسئولیت اجتماعی و  ارایه خدمات پزشکی به مردم منطقه به بهترین شکل ممکن وظیفه خود را انجام دهیم.

وی در پایان گفت: اینجا جا دارد از حضور فعال تمامی همکاران درمان و غیردرمان و همچنین همکاری دلسوازنه نیروهای بسیجی در راستای برگزاری اردوهای جهادی و خدمت به مردم قدردانی نمایم و از خداوند متعال سلامتی و عاقبت بخیری این عزیزان را مسئلت می نمایم.اردوی جهادی

اردوهای جهادی
اردوهای جهادی
اردوهای جهادی
اردوی جهادی
اردوهای جهادی
اردوهای جهادی
اردوهای جهادی

۹ مهر ۱۴۰۱ ۱۵:۴۲
تعداد بازدید : ۷۲
کد خبر : ۱۱,۸۴۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید