نسخه قدیم سال تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین

امروز پنج شنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱ ۱۳:۰۱
 

اخبار

مسابقات دو جانبه تنیس روی میز بین تیم های شهرستان ماهشهر و گچساران

یکدوره مسابقات تیمی تنیس روی میز بمنظور بازیهای تدارکاتی جهت مسابقات شرکت ملی نفت و المپیاد سازمان بهداشت و درمان گچساران برگزار گردید .
 
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بهداشت و درمان صنعت نفت ماهشهر، در این دوره چهار تیم از گچساران و سه تیم از ماهشهر بصورت دوره ای (رو در رو) در مقابل هم صف آرائی نمودند.
این مسابقات به مناسبت گرامیداشت یاد  مرحوم محمد کشاورز یکی از همکاران ورزشکار با اخلاق شهرستان گچساران برگزار گردید، رقابت ورزشکاران از ساعت 10  صبح  در روز پنجشنبه مورخ 7/7/1401 به میزبانی امور ورزش شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران در سالن اختصاصی تنیس روی میز شهدای نفت به صورت تیمی و انفرادی آغاز شد و در ساعت 21 به پایان رسید. 
رئیس امور ورزش بهداشت و درمان نفت ماهشهر در خصوص میزبانی نفت و گاز گچساران گفت: میزبانی از نظر فنی ،تدارکاتی و اخلاقی کاملاً دوستانه برگزار گردید و از زحمات جناب آقای سعید بهادری مربی با اخلاق شهرستان گچساران و جناب آقای سهیل دستگزار رئیس محترم هیئت تنیس روی میز شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران و تمامی دست اندرکاران بابت برگزاری خوب و شایسته  تشکر و قدردانی می نمایم.
وی در پایان از زحمات و حمایت جناب آقای دکتر امیرپور ریاست بهداشت  و درمان صنعت نفت ماهشهر در حمایت  از   ارتقاء   و پیشرفت  بازیکنان این رشته تقدیر و قدرانی نمود.
نتایج بدست آمده مسابقات به شرح ذیل اعلام می گردد:
- مقام اول: تیم منتخب شهرستان ماهشهر A
1. آقای قربانعلی زلفی
2. آقای یوسف بچاری
3. آقای مهدی زلفی
- مقام دوم : تیم منتخب شهرستان گچساران A
1. آقای سعید بهادری
2. آقای داریوش گرشابی
3. آقای علی خندانی
- مقام سوم: تیم منتخب شهرستان ماهشهر B (بهداشت ودرمان صنعت نفت ماهشهر)
1. آقای دکتر ناصر امیرپور
2. آقای دکتر حسن نیسی
3. آقای محمدصادق نژاد جعفریان
4. آقای بهرام روهنده
 
۱۹ مهر ۱۴۰۱ ۱۴:۱۵
تعداد بازدید : ۸۳
کد خبر : ۱۱,۸۹۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید