نسخه قدیم سال مهار تورم و رشد تولید

امروز چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲ ۲۱:۴۹
 

اخبار

بازدید مدیرعامل سازمان بهداشت ودرمان صنعت نفت از بهداشت ودرمان صنعت نفت ماهشهر

دکتر سید علی جزایری مدیرعامل سازمان بهداشت ودرمان صنعت نفت از بهداشت ودرمان صنعت نفت ماهشهر بازدیدکرد.

 

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بهداشت ودرمان صنعت نفت ماهشهر، دکتر جزایری مدیرعامل سازمان بهداشت ودرمان صنعت نفت درنهم آبان سال جاری از بخش های مختلف بیمارستان صنایع پتروشیمی ماهشهر و درمانگاه خانواده شهید بهشتی ماهشهر بازدید کرد.

دکتر جزایری در این دیدار ضمن حضور در بخش های مختلف بیمارستان صنایع پتروشیمی ماهشهر ، تجهیزات و دستگاه ها و امکانات بیمارستان  مورد بررسی قرار داد.

دکتر امیر پور رییس بهداشت ودرمان صنعت نفت ماهشهر در ابتدا ضمن خوش آمدگویی به دکتر جزایری و دکتر فلاح ، گزارشی از اقدامات و فعالیت ها در حوزه های درمانی بهداشت ودرمان صنعت نفت ماهشهر ارائه کرد.

دکتر جزایری در جمع معاونین و کارکنان بهداشت ودرمان صنعت نفت ماهشهر با تقدیر از زحمات و تلاش های کارکنان بهداشت ودرمان صنعت نفت ماهشهر گفت: خدمات با کیفیت  به کارکنان صنعت نفت و خانواده‌ های آنها ، بومیان همجوار با مناطق عملیاتی و رضایتمندی ارباب‌رجوع، اصلاح ساختارها و رفع مشکلات به صورت زیربنایی را از وظایف سازمان است و همانگونه که کار صنعت نفت خاص است توجه به سلامت کارکنان این صنعت نیز بایستی به صورت ویژه انجام شود.

دکتر جزایری بیان کرد: در راستای رضایت مندی مراجعین، در صدد هستیم مشکلات نرم افزاری موجود بیمارستانی ، را پیگیری و رفع نماییم.

دکتر جزایری افزود : امیدوارم که با تلاش های صورت گرفته بازنگری در ساختار کلی سازمان بهداشت ودرمان صنعت نفت مسیرو آینده روشن را برای بهداشت ودرمان رقم بزنیم.

 در ادامه این دیدار مسئولین واحدها و بخش ها مختلف ضمن بیان دیدگاه ها و پیشنهادات ، با دکتر جزایری گفتگو کردند.

دکتر فلاح مهرجردی سرپرست امور ایثارگران و معاونت عملیات سازمان نیز در پایان گفت:  سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت همواره پشتیبان و در کنار صنعت نفت می‌باشد. امیدواریم با سکان داری دکتر جزایری آینده روشن برای سازمان رقم بخورد.

بازدید دکتر جزایری11

 

بازدید دکتر جزایری12

 

بازدید دکتر جزایری10

 

بازدید دکتر جزایری8

 

بازدید دکتر جزایری7

 

بازدید دکتر جزایری6

 

بازدید دکتر جزایری4

 

بازدید دکتر جزایری5

 

بازدیددکتر جزایری3

 

بازدید دکترجزایری2

 

بازدید دکترجزایری1

 

بازدید دکتر جزایری9

 

 

 

۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۴:۳۹
تعداد بازدید : ۲۳۲
کد خبر : ۱۴,۱۶۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید