نسخه قدیم سال مهار تورم و رشد تولید

امروز چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲ ۲۱:۰۴
 

اخبار

ارائه بیش از 11 هزار خدمت رادیولوژی به مراجعین درنیمه نخست سال جاری

بهداشت ودرمان صنعت نفت ماهشهر بیش از 11 هزار خدمت رادیولوژی به مراجعین در نیمه نخست امسال ارایه نمود.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بهداشت ودرمان صنعت نفت ماهشهر، نوراله خانجانی مسئول واحد رادیولوژی بهداشت ودرمان صنعت نفت ماهشهر ضمن اعلام این خبر گفت: واحد رادیولوژی بهداشت و درمان نفت ماهشهر شامل واحد رادیولوژی  بیمارستان صنایع پتروشیمی ماهشهر و بخش رادیولوژی درمانگاه شهید بهشتی ماهشهر و درمانگاه سایت 3 منطقه ویژه اقتصادی می باشد .

خانجانی گفت : واحد رادیولوژی بیمارستان در سه شیفت کاری فعال شامل : دستگاه سی تی اسکن 16 اسلایس مارک زیمنس ، دستگاه مامو گرافی ،پانورکس، دستگاه opg (دندان ) ،رادیوگرافی وسونوگرافی پرتال وثابت می باشد.

ایشان افزود: در شیفت صبح واحد رادیولوژی 7 دستگاه فعال می باشد. که بخش سونوگرافی این واحد در حدود 22 کلینیک ویژه برگزار می نماید و در شیفت عصر و شب ، پزشک سونوگرافی آنکال و آماده ارایه خدمات به مراجعین می باشد.

وی در ادامه گفت: رادیولوژی درمانگاه شهید بهشتی ماهشهر شامل : دستگاه رادیوگرافی که در سه شیفت فعال  می باشد و رادیولوژی درمانگاه  سایت سه منطقه ویژه اقتصادی شامل: دستگاه رادیوگرافی و دستگاه opg  (دندان ) که به صورت روزکاری به مراجعین خدمت رسانی می کند .

در پایان افزود: از مدیریت بهداشت ودرمان صنعت نفت ماهشهر در خصوص تجهیز رادیولوژی به دستگاه های پیشرفته و تلاش در جهت توسعه آن قدردانی می نمایم.

رادیولوژی 3

 

رادیولوژی 2

 

 

 

 

 

 

۱۷ آبان ۱۴۰۲ ۱۲:۰۴
تعداد بازدید : ۷۲
کد خبر : ۱۴,۲۳۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید