نسخه قدیم سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها

امروز یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ۱۳:۵۶
 

اخبار

افتتاح و راه اندازی بخش کرونا 4 در بیمارستان صنایع پتروشیمی

با تداوم وضعیت قرمز و افزایش روزافزون تعداد مراجعین ، چهارمین بخش کرونا جهت تزریق داروی رمدسیویر در بیمارستان صنایع پتروشیمی ماهشهر راه اندازی شد.
 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بهداشت و درمان صنعت ماهشهر، دکتر ناصر امیرپور رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت ماهشهر ضمن اعلام این خبر گفت:  بدنبال تداوم وضعیت قرمز در شهرستان بندرماهشهر و افزایش چشمگیر تعداد بیماران بدحال مبتلا به کووید19 ، ظرفیت بخشهای  کرونا 1 ، کرونا 2 و کرونا3  تکمیل گردید لذا، با هدف کاهش ازدحام بیماران در اورژانس تنفسی، رفاه حال بیماران ، مدیریت بهینه تختهای بستری و ارائه خدمات درمانی مطلوب تر ، بخش بستری موقت بیماران(کرونا 4) با ظرفیت 10 تخت تجهیز و راه اندازی شد. 
وی ادامه داد: در این بخش بیمارانی که نیاز به تزریق روزانه داروی کووید 19 دارند ولی اندیکاسیون قطعی برای بستری ندارند با تشکیل پرونده ی بستری موقت، پذیرش شده که پس از دریافت داروی مورد نیاز بطور موقت ترخیص می شوند و روز بعد مجددا برا ی دریافت دارو به بخش مراجعه می نمایند. 
دکتر امیرپور اذعان داشت : تاکنون حدود 72%درصد ظرفیت تخت های بستری این بیمارستان در قالب 3بخش بستری عادی، 1 بخش بستری موقت و 1 بخش بستری مراقبت های ویژه (ICU) جمعا با ظرفیت 92 تخت به بیماران کووید 19 اختصاص یافته است.
وی در پایان افزود: این مرکز از ابتدای شروع اپیدمی تاکنون به بیش از 7935 نفر از بیماران کووید-۱۹ خدمات بهداشتی / درمانی ارائه داده است که از این تعداد 2144 نفر در بخش های کرونا بستری شده اند که بیش از 60% درصد افراد بستری شده از بیماران غیرشرکتی بوده اند.
 
۳ شهریور ۱۴۰۰ ۱۵:۵۳
تعداد بازدید : ۹۳
کد خبر : ۹,۷۲۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید